Nacházíte se zde: Úvod » Galerie » Reportáže » Taneční galavečer - 2.část

Taneční galavečer - 2.část

TANEČNÍ GALAVEČER aneb olomoucké hvězdy tančí, tak tento poutavý název nesla akce, které jsem se coby fotograf zúčastnil v neděli 03.04.2011. Tato velkolepá akce se konala v Regionálním centru Olomouc, v hlavním sále, který nese název Pegasus a to v čase od 19 do 21hod. Všichni návštěvníci měli možnost spatřit jedinečnou podívanou různých druhů tanců a tanečních show v podání tanečníků olomouckých tanečních klubů a škol.  K vidění byli tance nejen standardní a latinsko-americké, ale také jazz, balet, swing, charleston, locking, street dance, hiphop a jiné. Celým večerem nás provázel skvělý bavič a moderátor Igor Opravil společně s Kristýnou Coufalovou, kterou mnozí z nás známe ze známého televizního pořadu „Star dance, když hvězdy tančí“. Organizátory této skvělé akce byl taneční klub KST Quick Olomouc a taneční škola Coufalovi.

 

Jelikož se množí dotazy, zda je možné si fotografie z vybraných akcí, kde fotím, odkoupit k soukromým (ne reklamním) účelům v plné velikosti a bez logotypu, rozhodl jsem se vyhovět těmto požadavkům a nabídnout fotografie za symbolickou cenu i k prodeji.

Cena za 1ks fotografie z galerie "Taneční galavečer" v elektronické podobě je pro tanečníky, kteří účinkovali na Tanečním galavečeru 20kč/ks, pro ostatní je cena 50kč/ks.

Je možné se domluvit i na tisku fotografií. Ceník tisku naleznete zde: ceník tisku fotografií.

Fotografie si můžete objednat na emailu: info@modnifoto.cz

Váš módní fotograf Josef Hudák.


Autor fotografií: Josef Hudák

Módní a svatební fotograf Olomouc