Nacházíte se zde: Úvod » Nabídka » Proměny

Proměny

Proměny

Líbí se Vám fotografie modelek v časopisech? Chcete mít také fotografie jako modelka? Nebo chcete potěšit přítelkyni, manželku či kamarádku zajímavým a netradičním dárkem? To není žádný problém. Využijte naší nabídky kompletního balíčku služeb tzv. "Proměny".
Trápí Vás, že nevíte, jak se nalíčit a učesat? Nevíte si rady s tím, co si na takové focení obléci? Se vším Vám poradí náš mladý a přátelský tým a Vy se tak budete moci těšit z krásných fotografií, kterými můžete potěšit nejen Vaše blízké, ale můžete je použít i na Vaše profily na internetu, přiložit k přihlášce o práci, či k seznámení. Zkušená vizážistka Vás nalíčí, kadeřnice učeše, poradíme s výběrem oblečení a za pomocí světel a kompozice vyzdvihneme Vaši krásu.
Délka focení cca 3 hod, cena zahrnuje vizážistku, kadeřnici a rady ohledně stylingu, během focení se nafotí cca 150-200 fotografií, všechny fotografie a 12 upravených fotografií dostanete na CD, 12 fotografií dostanete vytisknuté - velikost 10x15 cm.Z výsledných fotografií Vám mimo jiné můžeme vyhotovit obraz, hrníček a spoustu dalšího.
Objednávejte na hudak@modnifoto.cz